Onze contactpersonen

Jorry Stroosnijder

Jorry Mathot-Stroosnijder

Technische binnendienst

E-mail: jorry@lakwijk.nl

Accuratesse en relatiebeheer zijn mijn specialiteiten. Ons bedrijf staat voor professionaliteit.

Petra Gorter-Schellekens

Technische binnendienst

Wij begrijpen dat het niet alleen gaat om dat nauwkeurige kunststofproduct. Het gaat om het product van ons product, om wat het de klant oplevert.

Richard Alberts

Richard Alberts

E-mail: richard@lakwijk.nl

Relatiebeheer is een breed begrip. Contact onderhouden, verbindingen leggen, technisch adviseren, aanspreekpunt zijn. Kortom; ik ben een verlengstuk van de klant.

Ronald van der Pouw

Ronald van der Pouw Kraan

Technische binnendienst

E-mail: ronald@lakwijk.nl

Snel een klant in nood helpen, dat is mijn kracht. Kan niet, kan vaak toch wel. We doen ons uiterste best en dat is vaak net iets meer.

Rene de Haas

René de Haas

Manager/Directielid

E-mail: rene@lakwijk.nl

Ik vind prettig contact en een flexibele relatie met klant en leverancier belangrijk

Gerry van den Heuvel

Gerry van den Heuvel

Planner/controller

E-mail: gerry@lakwijk.nl

We zijn een erg veelzijdig bedrijf. In mijn functie bewaak ik die belangrijke flexibiliteit van Lakwijk.

Hans Verploegen

Hans Verploegen

Technische binnendienst

E-mail: hans@lakwijk.nl

Wij maken het al jaren waar, we staan dan ook voor ervaring en betrouwbaarheid.

Mark Lakwijk

Mark Lakwijk

Manager/Directielid

E-mail: mark@lakwijk.nl

Onze kwaliteit wordt bepaald door de kwaliteit van onze mensen.