Groothandel in kunststofplaat, kunststofstaf en kunststofbuis.
Bewerker van halffabricaat volgens tekening.

Machinebouw

Lakwijk levert veel producten aan de machinebouw.

Lees verder

Scheepsbouw

Maritieme kunststoffen zoals; slijtstrips, tandwielen, geleidingen, pakkingen, looprollen en lageronderdelen

Lees verder

Bouw en interieurbouw

Voor deze branches zijn de halffabricaten en producten die Lakwijk levert, zeer uiteenlopend.

Lees verder

Sign & Creation

Het leveren van fraaie kunststoffen ten behoeve van bijvoorbeeld belettering of het vervaardigen van diplays op maat, het kan allemaal.

Lees verder

Productgroepen

Verschillende productgroepen, waaronder: Industriële kunststoffen en Transparante kunststoffen.

Lees verder
Hoe gaan wij te werk? Ontdek ons bedrijf in onze bedrijfsvideo lakwijk Bedrijfsvideo

LAKWIJK KUNSTSTOFFEN

Wij willen als kunststof groothandel vooral de klanten meer wegwijs maken in de kunststofbranche, want er zijn talloze fraaie toepassingen mogelijk. Kunststof op maat!

Lees verder

ONZE CONTACTPERSONEN

Mark Lakwijk

Mark Lakwijk

Manager/Directielid

E-mail: mark@lakwijk.nl

Onze kwaliteit wordt bepaald door de kwaliteit van onze mensen.

Rene de Haas

René de Haas

Manager/Directielid

E-mail: rene@lakwijk.nl

Ik vind prettig contact en een flexibele relatie met klant en leverancier belangrijk

Hans Verploegen

Hans Verploegen

Technische binnendienst

E-mail: hans@lakwijk.nl

Wij maken het al jaren waar, we staan dan ook voor ervaring en betrouwbaarheid.

Jorry Stroosnijder

Jorry Mathot-Stroosnijder

Technische binnendienst

E-mail: jorry@lakwijk.nl

Accuratesse en relatiebeheer zijn mijn specialiteiten. Ons bedrijf staat voor professionaliteit.

Gerry van den Heuvel

Gerry van den Heuvel

Planner/controller

E-mail: gerry@lakwijk.nl

We zijn een erg veelzijdig bedrijf. In mijn functie bewaak ik die belangrijke flexibiliteit van Lakwijk.

Ronald van der Pouw

Ronald van der Pouw Kraan

Technische binnendienst

E-mail: ronald@lakwijk.nl

Snel een klant in nood helpen, dat is mijn kracht. Kan niet, kan vaak toch wel. We doen ons uiterste best en dat is vaak net iets meer.

Richard Alberts

Richard Alberts

E-mail: richard@lakwijk.nl

Relatiebeheer is een breed begrip. Contact onderhouden, verbindingen leggen, technisch adviseren, aanspreekpunt zijn. Kortom; ik ben een verlengstuk van de klant.

Wij houden u graag op de hoogte

LAATSTE NIEUWS

Petra Gorter

15 september 2016

Mogelijk heeft u al telefonisch of per mail met haar contact gehad? Petra Gorter is onze nieuwe technisch bin... Lees verder